Atsakymas į klausymą, kaip nusistatyti savo krūtų formą:

Jeigu turite krūtinę su viršutiniu krūties pilnumu, Jūs turėtumėte kankintis su liemenėlėmis, kurios turi kaspinus ar pakietintas dalis viršutinėje liemenėlės dalyje. Kai kuriais atvejais, tai reiškia, kad Jūsų liemenėlė yra per maža. Būna ir taip, kad liemenėlės kaspinai ar pakietintos dalys vis tiek spaudžia krūtinę, nors ir liemenėlė yra žymiai didesnė, arba platesnė, negu Jūsų krūtinė.

Pilno uždengimo liemenėles pritaikyti tokio tipo krūtinėms beveik nėra jokių šansų.

Moterys, turinčios apatinio pilnumo krūtines, dažniausiai gali naudoti liemenėles su siaurėjančiu viršutiniu profiliu: Bravissimo’s Alana ir Dotty Spot or Freya’s Arabella.

Kita vertus, šioms moterims labiau tiktų liemenėlės, kurios krūtinės apačią pakelia labiau į kaušelio vidurį: Curvy Kate's Thrill Me ir Tease Me.

Šio tipo krūtinės turėtojos lengvai gali primatuoti pilno kaušelio liemenėles, tačiau šio stilio liemenėlės nesuteiks Jūsų krūtinėms pageidaujamo palaikymo ir pakėlimo.

Neoficialiai kalbama, kad labiausiai pasitaikanti krūtų forma ir yra krūtinių apatinio pilnumo forma.

Kai kurios moterys turi krūtinių formą, kuri yra labiau panaši į krūtų pilnumą į šonus, kas sufleruoja, kad tokioms moterims ypatingai tūrėtų tikti plataus profilio liemenėlės.

Yra ir tokių krūtų savininkių, kurių krūtinių forma yra pilnumu per vidurį, kas įtakoja krūtinės iššokimą iš liemenėlės priekyje.

Jeigu neturėjote galimybės išmatuoti daugybės liemenėlių, galite pradėti savųjų krūtinių liemenėlių parinkimą nuo paprastos praktikos. Kai atliekate savo krūtinių apžiūrą, nusistatykite,

kokiam tipui Jūsų krūtinės priklauso. Nusistatysite savo krūtų formą esančią be liemenėlės ir pabandykite pritaikyti kažkurį patarimą būtent sau.

Pabaigai norėčiau akcentuoti, kad ne tik krūtų forma skiriasi, bet ir pačių krūtų padėtis krūtinės atžvilgiu skiriasi, vienos krūtys yra arčiau, kitos toliau nutolusios nuo viena kitos.

Jeigu Jūsų krūtys yra nutolusios viena nuo kitos, pastebėjote, kad yra sunku krūtis suvesti į gražų skeltuką.

Norėjau pažymėti, kad nėra blogos krūtų formos, yra neteisingai parinktos liemenėlės, blogai nustatyta krūtų forma.

Visos krūtys yra žavios ir gražios, ir jos nusipelnė patogios liemenėlės.