Krūtų didinimas.

Kokius implantus dažniausiai naudoja plastikos chirurgai? (fiziologinius, hidrogelio ar silikoninius)

Šiuo metu yra populiariausia naudoti silikoninius krūtų implantus. Šie krūtų implantai yra ypač patikimi, ir puikiai apsičiuopia liečiant, kas ypač patinka pacientėms.
Technologiškai yra įmanoma įdėti visų rūšių krūtų implantus, bet pagal praktiką, ir klienčių atsiliepimus, yra rekomenduojama dėti silikoninius krūtų implantus.
Hidrogeliniai implantai yra uždrausti kai kuriose šalyse, tad klientes visada apie tai informuojame.

Kuo skiriasi implantai, ir kokie yra naudojami klinikose?

Daugelis chirurgijos klinikų naudoja Natrelle (JAV), Polytech (Vokietija) ir Arion (Prancūzija) krūtų implantus.
Visų tipų implantai pagal technines savybes yra identiški, visi implantai yra su gamintojo garantijomis, pagrindinis skirtumo aspektas yra kaina.

Krūtų didinimo faktai:


  • Smulkios tekstūros krūtų implantai nesukelia krūtų odos raukšlėjimosi, kaip kad gali įvykti pasididinus krūtines su šiurkščios tekstūros implantais.

  • Smulkios tekstūros krūtų implantai turi žymiai mažesnę galimybę deformuotis, netolygiai pasiskirstyti implanto užpildui.

  • Krūtų implantai talpinami po krūties raumeniu sukelia didesnį pooperacinį gijimo skausmą, bet tai sumažina krūtų implanto kapsulės deformavimosi galimybę.

  • Po krūtinių didinimo operacijų infekcija ir kraujavimas yra labai retai, bet į tai reikia reaguoti laiku ir tinkamai.

  • Pasitaiko atveju, kad po krūtinių didinimo operacijos, yra būtina pakartotinė korekcinė operaciją, dėl iškilusių nesklandumų.

  • Visų geriausių rezultatų po krūtų didinimo operacijos pasiekia moterys, kurios turėjo psichologinių diskomforto problemų, dėl per mažų krūtinių.

Kas yra krūtų didinimo operacija?

Krūtinių didinimo operacija susideda iš silikono implanto įterpimo po krūtų riebaliniu audiniu, arba po krūties raumeniniu audiniu.

Kaip atliekami krūtų didinimo operacijos pjūviai?

Pjūviai krūtinėse gali būti atliekami įvairiose vietose: po krūtine, po speneliu, apie areolę, pažastyje.

Ploniausias randas lieka areolės srityje.

Kuo skiriasi krūtinių implantai pagal tekstūras?

Lygaus paviršiaus tekstūros krūtinių implantas yra naudojamas tada, kai implantai yra talpinami po krūtų riebaliniu audiniu, tokios tekstūros implantai sukuria natūralesnės krūtinės išvaizdą, bet gali išsaukti krūtinės odos susiraukšlėjimą, netolygų implanto pasiskirstymą krūtyje.

Tekstūruoto paviršiaus implantai paprastai yra statomi po krūties raumens audiniu, taip yra išgaunamas natūralios krūties įvaizdis, turi žymiai mažesnę tikimybę, kad implantas atsistos į netaisyklingą padėtį krūtyje.

Kokios yra galimos pozicijos krūtinių implantų krūtyje?

Lengviausias būdas patalpinti implantą į krūtinę, yra krūtų implanto talpinimas po krūties riebaliniu audiniu.

Sunkesnis ir skausmingesnis po operaciniu laikotarpiu implanto talpinimas po krūties raumeniniu audiniu.

Šis būdas yra patikimesnis, yra mažesnė riziką krūties implanto netaisyklingos padėties krūtyje, krūties odos susiraukšlėjimo, nenatūralios krūties formos susiformavimo.

Atsakymai apie krūtų didinimą.

Kokie naudojami implantai ir kuo jie skiriasi?

Svarbu, kad implantai yra  geros kokybės, natūraliu čiuopimusi, dideliu skirtingų modelių pasirinkimu, įskaitant ir inovatyviausius dvigubo gelio implantus, bei visi gamintojai suteikia garantijas savo pagamintiems implantams.

Aš labai noriu mažo atstumo tarp krūtų. Ar visada įmanoma padaryti siaurą tarpkrūtį per krūtų didinimą?

Ar po krūtų didinimo operacijos pacientės tarpkrūtis bus siauras priklauso nuo daugelio aplinkybių – pacientės krūtinės ląstos formos, krūtų odos pertekliaus ir krūtų odos stangrumo, spenelių padėties ir nuo implantų pločio. Dažna moteris galvoja, kad parinkus platesnio pagrindo implantus, jie suformuos siaurą tarpkrūtį, tačiau parinkus per plačius implantus, gali išsivystyti kita žymiai rimtesnė problema – sinmastija. Esant sinmastijai, krūtys per daug priartėja viena prie kitos, jaučiamas diskomfortas, oda tarp krūtų įsitempusi, atrodo lyg būtų atsidalinusi nuo krūtinkaulio. Tokiu atveju gali net prireikti korekcinės operacijos.

Moters krūtis, tai vienas seksualiausių dalykų moters kūne, kuris ne tik, kad kuria moters estetinį grožį ir patrauklumą, kelia moters pasitikėjimą savimi, bet ir sukelia didelį galvos skausmą didžiajai daliai moterų.

Norėdamos dailinti savo krūtis, moteris šiais laikais gali naudotis kvalifikuotomis krūtų didinimo chirurgų paslaugomis.

Krūtų implantai skiriasi ir savo forma.

Implantai gali būti kamuoliuko ar lašo formos.

Patartina atkreipti dėmesį į tai, jog lašo formos implantai atrodo natūraliausiai, tačiau yra vieni brangiausių rinkoje.

Visada konsultacijų metu kiekvienai pacientei yra individualiai parenkami jai labiausiai tinkantys implantai, yra aptariama operacija, pooperacinis periodas, aptariami galimi šalutiniai veiksniai, numatomas galutinis operacijos rezultatas, t.y. pooperacinis krūtų dydis ir forma, bei tai, koks turi būti rezultatas, kad moteris įgyvendintų savo svajonę.

Aptarkime rinkoje esančius krutų implantų tipus.

Plastinėje chirurgijoje yra naudojami trijų rūšių implantai:

1. Hidrogelio pripildyti implantai.
2. Silikono geliu pripildyti implantai;
3. Fiziologiniu tirpalu pripildyti implantai.

1. Netgi  1994 metais medicinos prekės gaminanti Prancūzijos kompanija „Arion Laboratoires” pristate naujo tipo krūtų implantus, pripildytus specialia medžiaga – hidrogeliu.

Hidrogeliu pripildyti implantų gamybai yra naudojamos natūralios kilmės medžiagos - elastinis hidrogelis. Savo sudėtimi (92 proc. pasūdyto vandens ir 8 proc. nekenksmingų polisacharidų) plastikos chirurgų teigimu, hidrogelio implantai yra visiškai nekenksmingi moters organizmui.  Tokie implantai jungia savyje geriausias anksčiau sukurtų implantų savybes: silikoninių implantų tikroviškumą ir fiziologinio vandens pripildytų implantų nekenksmingumą. Dėl kokių nors priežasčių, pavyzdžiui, patekus į avariją, hidrogelio implanto kapsulė plyšta, hidrogelis skyla į vandenį ir rezorbuojasi moters organizme. Tokių implantų privalumas - hidrogelio medžiagos klampumas ir elastingumas visiškai nesiskiria nuo natūralių krūtų. Labai svarbu ir tai, kad  hidrogelio implantai yra laidūs rentgeno spinduliams.

2. Silikono geliu pripildyti krūtų implantai atrodo labai natūraliai ir liečiant neatskrisite nuo natūralios krūtinės.

Nors ir labai džiugus šis  atradimas, bet silikoniniai implantai taip pat turi kelis trūkumus: silikonas nėra laidus rentgeno spinduliams, todėl po operacijos labai sunku atlikti profilaktinį krūtinės audinių patikrinimą - mamografiją, kuri padeda laiku diagnozuoti krūtų audinio patologinius, vėžinius pakitimus. Reikia tūrėti omenyje, silikonas yra organizmui „svetima” medžiaga, todėl yra galimybė atitinkamoms komplikacijoms, atmetimo reakcijai. Labai svarbu žinoti, kad plyšus silikono implantui reikalinga skubi krūtų operacija - implanto ir jo turinio - silikono gelio pašalinimas.

3. Fiziologiniu tirpalu pripildyti krūtų implantai - tai fiziologinio vandens pripildytas specialus implanto apvalkalas (steriliu sūriu vandeniu).

Pagrindinis vandens implantų privalumas, pabrėžiamas visų plastikos chirurgų – tokie implantai yra nekenksmingi organizmui, nes net plyšus implantų apvalkalui, vanduo patenka į organizmą, kur palaipsniui rezorbuojasi. Kaip visada yra vienas yra ir neigiama pusė,  fiziologinis krūtų implantas čiuopiant rankomis savo konsistencija toli gražu neprilygsta natūralios krūtinės jausmui, be to, implantas yra žymiai sunkesnis už tikrą krūtį , neturi natūralumo išvaizdos.

Prieš pradedant darbus, plastikos chirurgas įsivaizduoja idealų krūties modelį, kiek galima realiai išpildyti moters pageidavimus kiekvienu konkrečiu atveju, tačiau dažnai plastikos chirurgui tenka taisyti savo kolegos padarytas klaidas.

Mažos krūtys psichologiškai slegia moteris, ir esant galimybei, moterys nori didintis krūtines truputuką per daug, negu reikėtų, atsižvelgiant į kūno proporcijas.

 krutinesdidinimas

Krūtų didinimas natūraliai:

Krūtinę didinantis masažas: kokio efekto galima tikėtis ir kaip masažą tinkamai atlikti?

Visos moterys yra girdėjusios, kad norint turėti didesnę krūtinę, visai nebūtina pirkti puikiai išreklamuotų brangių kremų ar kreiptis į plastikos chirurgus. Viskas, ko reikia, tai reguliariai masažuoti savo krūtinę. Patikėjai? Aš tai tikrai ne, bet...