Daugumai paauglių geriausia išleistuvių dovana yra gražus, naujas automobilis. Keletui geriausia dovana yra graži nauja krūtų pora. (Tai beje paplitę JAV).

Paauglių tarpe krūtų implantų tendencija auga nepaprastai greitai. Tūkstančiai paauglių didinasi krūtinę kiekvienais metais ir šis skaičius vis auga.

Tai yra vis dar mažas visų paauglių procentinis dydis, bet skaičius dvigubėja ir trigubėja kiekvienais metais. Kodėl taip yra?

Mes galime lengvai parodyti pirštu į daugybę jaunų garsenybių , bet mes ignoruojame daug didesnę svarstomą problemą.

Paauglės su nedidelėmis, neišsivysčiusiomis krūtimis turi tverti pašaipas , erzinimus, ir tai yra smūgis jų savgarbai.

Paaugliškos krūtinės didinimo pavojai:

Paklauskite daugelio plastikos chirurgų dėl krūtinės didinimo jūsų paauglei dukteriai ir jūs būsite pasitiktas su panieka.

Faktas yra tas jog dauguma medicinos sveikatos apsaugos specialistų šnairuoja dėl minties jog paaugliai nori pasididinti krūtinę,

paaugliams krūtinės padidinimas yra ne mažiau pavojingesnis negu tą patį atlikus suaugusiai moteriai. Yra tikimybė jog gali nutekėti silicis arba pasiliks randų, bet šiuolaikiniai krūtų implantų

chirurgijos metodai sumažina šiuos pavojus gan žymiai. Vienintelė problema galinti sugadinti operacijos rezultatą yra dar nespėjusi išsivystyti paauglės krūtinė ir krūtys vis dar auga.

Jei krūtys nėra visiškai susiformavusios ,o kai kurioms panelėms jos vystosi net iki tol kol pradeda lankyti koledžą, tai gali reikšti, jog reikės daryti antrą operaciją kad pataisytų per kelerius metus p

akeitusią formą krūtinę. Daugumai merginų krūtys auga iki 16 metų.

Asimetrija ir kitos problemos:

Kai tu galvoji apie krūtinės didinimą tu bandai įsivaizduoti filmų žvaigždes arba išleistuvių karalienes, bet ištikro dauguma merginų tiesiog nori kad jų krūtinė būtų daug didesnės.

Paauglių saraše, kuriame yra kandidatės dėl krūtinės didinimo operacijų yra merginos ir su asimetriškomis krūtimis ir tokių , kurios tiesiog nori patobulinti tai ką joms davė gamta.

Mergina gali skųstis savo mamai , kad jos krūtys yra kreivos arba netolygios, ir mamų atsakymas dažniausiai būna kažkas panašaus į : "Tu dar neužaugai. Tegul gamta baigia savo darbą."

Nors jos nesuvokia, kad tai gali būti daug rimtesnė problema nei atrodo , ir laiku, gamta niekada negalės išspręsti šios problemos.

Krūtinės asimetrija gali būti nepatogi ir socialiai nepriimtina, tuo tarpu kai jaunos moterys yra labiausiai pažeidžiamos. Be to , ši problema gali tęstis ir einant iš paauglystės laikotarpio.

Krūtinės didinimo operacija taisanti asimetriją gali būti maža .Jūs nebūtinai turite dėtis pilnus implantuos. Paprastas audinio plėstuvas galėtų padaryti pokštą dauguma atvejų.

Jauskis geriau dėl savęs:

Krūtų implantai gali suteikti paauglei desperatišką pasitikėjimą savimi.

Paauglė dažniau norės išeiti į miestą ir galės jaustis užtikrintai, taip bus lengviau išgyventi paauglystės laikotarpį ,mergina nebejaus spaudimo ir nepraras savigarbos.

Svarbiausia yra nueiti pas gydytoją konsultacijos. Gydytojas padės jums nuspręsti, ar jūs esate psichologiškai pasiruošusi šiai operacijai.

Tai gali būti pagrindinis veiksnys, ar tai teisingas pasirinkimas, ar ne.

Paauglės yra daug labiau nepatenkintos savo kūnu negu suaugusios moterys , jos dažniau įsivaizduoja savo kūno vaizdą su įvairiais defektais.

Jūs turite būtinai įsitikinti, kad ši operacija padės išspręsti šią problemą. Taip pat svarbu, kad jūs ir jūsų dukra žinotų, ko tikėtis ir ko nesitikėti iš operacijos.

Krūtų didinimo yra būtent tai –didinimas . Ji turi suprasti , kad naujos krūtys nepadarys visų jos svajonių realybe!

Jei jūs galvojate apie krūtų didinimo operaciją savo paauglei dukrai pirmiausiai pasitarkite su kvalifikuotu plastikos chirurgu ir gaukite jo nuomonę.

Dauguma klinikų daro paauglėms krūtų didinimą, todėl tai neturėtų būti problema, jie jums pasakys ko tikėtis.