Kodėl krūtys taip jaudina vyrus?

Vos pamatę iškirptę, vaikinai dažnai tampa bejėgiai. Mokslininkai turi daugybę versijų, kodėl merginų krūtys juos taip jaudina. Tyrimai rodo, kad žmonės - vieninteliai žinduoliai, krūtis vertinantys iš seksualinės pusės. Tyrimai rodo, vaikinai, pamatę krūtis, net ir pridengtas liemenėle, nesugeba priimti tinkamų sprendimų ir dažniausiai elgiasi nederamai.

Geras pavyzdys - JAV kavinių tinklas "Hooters", kur padavėjos atrenkamos pagal išvaizdą (ir krūtinės dydį). Juk jeigu mergina, dėvinti trumpučius marškinėlius, per kuriuos visos grožybės puikiai matosi, siūlo tau dar vieną riebų užkandį, tu tikrai neatsisakysi! Štai tokia ta krūtų galia, sukrovusi šiam kavinių tinklui pelną. Tačiau ką patys vaikinai gali pasakyti apie mūsų krūtis? Ar tikrai jie svajoja apie erotiniuose žurnaluose ir filmuose demonstruojamą gigantišką biustą?

1. Bet kokia krūtinė yra gera krūtinė.

Nors vaikinai sako, jiems labiausiai patinka C dydžio apvalumai, subrendę ir turėję bent vieną rimtą draugystę atskleidžia, kad bet kokio dydžio krūtinė yra graži ir geidžiama. Juk itin liesos merginos turėdamos mažesnio dydžio krūtinę atrodo proporcingai ir patraukliai, o tai vaikinams ir yra svarbiausia. Žinoma, nukarusios ir į netinkamą liemenėlę įspraustos krūtys tikrai nesuteikia žavesio!

2. Vaikinai nemėgsta apgaulės.

Itin krūtinę pakeliančios push-up liemenėlės - vaikinų priešai. Dažnas, susižavėjęs sukelta krūtine ir gavęs progą pamatyti, kad nuėmus liemenėlę lieka tik mažos krūtys, nusivilia. Ne todėl, kad maža krūtinė jiems nepatinka, o todėl, kad buvo apgauti. Todėl jei kompleksuoji dėl mažų apvalumų, rinkis tik šiek tiek padėtį pataisančią liemenėlę, nes tavo apgavystė vaikiną greitai gali atbaidyti.

3. Svarbiausia - visuma.

Kai vaikinai renkasi sau draugę, jie nesitiki gyventi vien su tobula krūtine. Vienos nakties nuotykiams jie dažniausiai renkasi merginas pagal išvaizdą, tačiau rimtoms draugystėms ryžtasi tik su patikimomis ir nuoširdžiomis merginomis. Jeigu jau įsimyli merginą, jos krūtinės dydis tampa tikrai nesvarbus. Tačiau jei mergina nuolat verkšlena dėl savo netobulumų, vaikinui ilgainiui tokie verksmai gali pabosti. Pirmiausiai tu pati turi suvokti, kad tai, ką davė gamta, yra unikalu ir nepakartojama, todėl nustok save kritikuoti ir atrask gerąsias savo savybes.

Gražios akys, prižiūrėti plaukai, iškalba ir subtilumas - daug efektyvesnės priemonės "kabinant" vaikinus, nei DD dydžio biustas.