Jei krūtų didinimo operaciją atliko aukštos kvalifikacijos plastikos chirurgas, labai sunku pasakyti ar krūtys tikros, ar ne. Būna ir taip, kad dirbtinės krūtys gali atrodyti išties nenatūraliai.

Krūtis galima atskirti ne tik prie jų prisilietus ar pagal tai, kaip jos atrodo. Yra ir kitų patikimų būdų, kaip atskirti pelus nuo grūdų.

Kaip atskirti tikros ar su implantais krūtys?

Krūtų forma:

Labai sudėtinga spręsti apie krūties formą, jei krūtis yra „supakuota“ liemenuke. Tačiau „laisvėje“ natūralios krūtys šiek tiek nukąra ir yra kriaušės ar lašo formos. Tai reiškia, kad jos yra pilnesnės apie spenelius ir lengvesnės viršuje. Tuo tarpu silikoninės krūtys yra apskritos formos, jų masė yra paskirstyta tolygiai. Jei viršutinė krūtų dalis yra putni ir aiškiai matoma, reiškia, kad taip yra dėl ankšto liemenuko arba krūtys yra dirbtinės.

Neharmoningos kūno proporcijos:

Motinėlė gamta itin retai (suprasti: niekada) didelėmis krūtimis neapdovanoja lieknų merginų. Moters krūtys daugiausia yra sudarytos iš riebalų, todėl krūtys padidėja ir mažėja priaugus ar numetus svorio. Priklausomai nuo figūros, riebalai kaupiasi ant skirtingų kūno vietų. Tad, jeigu mergina puikuojasi nepriekaištingu liemeniu ir didelėmis krūtimis, jos greičiausiai yra ne gamtos, o chirurgo kūrinys.

Krūtų tarpo atstumas:

Vidutinis atstumas nuo moters krūties spenelio iki smakro yra 25 centimetrai. Šis atstumas gali būti ilgesnis, jei moteris yra aukštesnė. Jeigu šis atstumas yra smarkiai mažesnis, reiškia, kad krūtys yra dirbtinės.

Krūtinių judrumas:

Tikros krūtys juda kartu su moters kūnu. Jei moteris bėgioja arba greitai vaikšto, krūtys šokčioja, o kai moteris atsigula ant šono, krūtys taip pat nusvyra į šoną. Kai moteris padaro „tiltelį“, krūtys įgauna puodelio formą. Tuo tarpu implantai niekuomet nejuda ir visuomet išlaiko apskritą formą.

Krūtų dydis:

Tikros krūtys niekuomet nebūna vienodos, viena visuomet būna didesnė už kitą. Krūtys su implantais yra identiško dydžio ir simetriškos.

Randai ant krūtinių:

Nors plastikos chirurgija pastaruoju metu yra toli pažengusi, tačiau jos principas nepasikeitė – po oda implantuojamas svetimkūnis, todėl po operacijos lieka randai. Randai yra smulkūs ir beveik nematomi, tačiau jie neišnyksta. Priklausomai nuo operacijos metodo, randai lieka po krūtimis, speneliais ar pažastyse.

Prastai atliktos krūtų didinimo procedūros požymiai:

  •     neproporcingai didelis tarpas tarp krūtų;
  •     speneliai nusukti į priešingas kryptis;
  •     viena krūtis yra akivaizdžiai aukščiau pakilusi už kitą.

Krūtų minkštumas:

Tikros krūtys yra itin minkštos, tokios jos ir atrodo. Krūtys su implantais, ypač silikono, yra kietos ir krūtų oda yra įtempta. Jei nepastebėjote ant krūtų aukščiau išvardintų indikatorių, skirtumą tikrai pajusite tik palietę krūtį.