Turbūt reta, kuri nedėvi apatinio trikotažo po darbiniais, kasdieniais drabužiais, na galbūt išimtis – namai, miego metas. Apatiniai yra būtinas etiketo, mandagumo, švaros, higienos dalykas.

Pavyzdžiui, merginoms, dėvinčioms trumpus apdarus, kelnaitės yra privalomos, norint neatrodyti vulgariai, nepadoriai ir stačiokiškai.

Taigi norint išlaikyti savo gerą reputaciją darbe ir, apskritai, visuomenėje, norint atrodyti padoriai, neiššaukiančiai bei subtiliai, derėtų atsižvelgti į keletą aspektų, kuriuos apibrėžia apatinių drabužių etiketas.

Apatinių kelnaičių etiketas:

1. Dėvint tamsios ar šviesios spalvos viršutinius drabužius,

patartina rinktis panašių atspalvių apatinukus, jeigu jūsų apdarai kiek persišviečia, siūloma rinktis kūno spalvos apatinių komplektą.

Tačiau jeigu Jūsų drabužiai yra gana ryškiai permatomi, patariama dar pasirengti marškinėlius su plonomis šleikutėmis, pasijonius, pasukines, bodžius.

2. Jeigu Jums darbo vieta ar aplinka,

kurioje būnate, leidžia dėvėti mini suknelę ar šortus, kurie yra itin trumpi, būtina pasirūpinti, kad apatiniai nekyšotų ar neišsispaustų po prigludusia suknele. Galite rinktis ir kelnaites su juostele.

3. Dėvint atvirą suknelę ar palaidinę,

pasistenkite, kad nekyšotų liemenėlės šleikutės ar susegimas, nes tai gali suteikti galimybę kitiems galvoti, jog esate ne itin kruopšti ir rūpestinga.

Tuo metu gelbsti liemenėlės be šleikučių, daugiafunkcinės ar silikoninės liemenėlės.

4. Ne visada apatinių linijos matosi tik po prigludusiais drabužiais,

pasirinkus per mažas kelnaites, jų kontūrai matysis ir po laisvomis kelnėmis.

Tad atidžiai rinkitės apatinukus, įsitikinkite, kad jos yra tinkamo dydžio, po prigludusiais gaminiais rinkitės kelnaites su juostele ar besiūles kelnaites.