Krūtų implantai, arba kas tai yra?


Silikono ir fiziologinio tirpalo implantai yra išorinis pagaminti iš silikono gumos.

Tačiau, kai kas nors užsimina apie "silikono krūties implantus" jie omenyje turi implanto vidu, o ne viršutinę implanto dalį.

Pagrindinės sudedamosios krūtų implantų dalys yra:

•    Gaubtas (išorinis implanto sluoksnis, kartais vadinamas voku arba liumenu)

•    Užpildas (vidinė implanto dalis)

•    Pleistras (užpildo tarpą, tarp gaubto ir užpildo)

Paprastai apvalkalas yra pagamintas iš vieno sluoksnio (vieno liumeno), tačiau kartais implantai būna dvigubo sluoksnio – per gaubtą (" dvigubo liumeno) apvalkalo.

Silikono šonai yra fiziologinio tirpalo tiek kiek ir implanto.

Silikono ir fiziologinio tirpalo implantai yra išorinis pagaminti iš silikono gumos. Kai kas nors užsimina apie "silikono krūties implantus" jie omenyje turi implanto vidu, o ne viršutinę implanto dalį.

Šiuo metu yra naudojami dviejų tipų implantai.

1. Fiziologinio tirpalo užpildytas, silikono gumos apvalkalas

2. Silikono skystis, kuris yra apgaubtas silikono guma

Šiuo metu silikono skysčiu užpildyti implantai naudojami tik pacientėms, kurioms reikia modifikuoti arba truputį pakoreguoti krūtis.

Salinu užpildyti krūtų implantai.

Salino implantai yra pripildi sterilaus fiziologinio tirpalo - tos pačios rūšies sūriame vandenyje naudojami bendrosios chirurgijos ir kitų vidaus tikslams.

Yra keletas tipų fiziologinio tirpalo užpildytame krūtų implante.

Šie tipai skiriasi priklausomai nuo to, ar fiziologinis tirpalas užpildytais prieš krūties operacijos arba užpildytas operacijos metu, ar kad implantas tūris yra reguliuojamas.

Bendrosios druskų implantai:

1. Vieno kanalo ("Lumen" yra ne kriauklė) - užpildytais gamykloje fiksuotos apimties. Nėra pildymo operacijos metu arba reguliuojant po operacijos vožtuvai.

2. Vieno kanalo - alsuoja fiksuoto tūrio tirpalo operacijos metu per vožtuvą. Po operacijos nėra patikslinimos krūties apimties.

3. Vieno kanalo - pripildyti operacijos metu. Po operacijos, kad implantas tūris yra koreguojamas, pridedant fiziologinį tirpalą per į implanto vožtuvus.

Silikono geliu užpildyti krūtų implantai.

Silikono geliu užpildyti krūtų implantų užpildas sudaro silikoninės alyvos, išgydyti daug silikono, nedidelis kiekis nesukietinta silikonų ir kitų medžiagų.

Silikonas yra labai saugus junginys ir buvo plačiai naudojamas medicinos programose jau daug dešimtmečių.

Yra keletas tipų silikono užpildytų krūtų implantų:

1. Vieno kanalo – užpildo nustatyta kiekį silikono.

2. Dvgibuas liumeninis - vidinis spindis yra užpildytais gamintojas į konkretų kiekį silikono geliu.

Išorinis liumenai yra užpildytas per krūtų padidinimo tvarka su kintamo tūrio silikono gelio naudojant vožtuvą implantas.

3. Dvivietis liumeninis - išorinis liumeninis yra užpildytame ne su nustatyto dydžio silikono geliu gamintojo nurodymais, o vidinis spindis yra užpildytas tranzitu per implanto vožtuvo procedūrą.

Šis trečioji tipas leidžia pakoreguoti pripildymo tūrio atlikus operaciją.