krutinesdidinimas

Krūtų didinimas natūraliai:

Krūtinę didinantis masažas: kokio efekto galima tikėtis ir kaip masažą tinkamai atlikti?

Visos moterys yra girdėjusios, kad norint turėti didesnę krūtinę, visai nebūtina pirkti puikiai išreklamuotų brangių kremų ar kreiptis į plastikos chirurgus. Viskas, ko reikia, tai reguliariai masažuoti savo krūtinę. Patikėjai? Aš tai tikrai ne, bet...

Tiesa paprasta bet yra tokia, kad 1-2 dydžiais didesnę krūtinę tau padovanoti gali tik plastikos chirurgas, o štai sustiprinti krūtų raumenis, pakoreguoti juos taip, kad krūtys atrodytų pilnesnės – visiškai įmanoma ir pačiai!

Apie kokius stebuklus kalba krūtinės masažas? Reguliariai atliekamas krūtų masažas gerina kraujo ir limfos mikro cirkuliaciją, o tai teigiamai veikia tiek krūtinės išvaizdą, tiek sveikatą ir krūties stangrumą. Krūtų didinimo masažas – tai gydomoji procedūra, kurią būtina derinti su kosmetine priežiūra ir fiziniais pratimais. Tik tokiu būdu galite tikėtis pasiekti teigiamų rezultatų:

- Krūtinė atrodys pakelta;
- Krūtinės oda taps stangresnė ir lygesnė;
- Krūtys taps jautresnės prisilietimas.

Krūtų masažą gali atlikti ir pati, tik turėtum nepamiršti, kad krūtinė – labai jautri kūno dalis, todėl su ja reikia elgtis švelniai, nedaryti jokių staigių ir grubių judesių. Pajutusi diskomfortą, keisk masažavimo taktiką, netempk krūtų odos. Krūtų masažai būna kelių rūšių, priklausomai nuo to, kokio poveikio Jūs mielosios siekiate. Jei Jūsų tikslas – vizualus krūtinės padidėjimas, pasinaudokite žemiau išvardintais patarimais.

Kontrastinis vandens masažas

Tikrai ne kiekviena mergina pasiryš šiam išbandymui, bet jei norite dailios krūtinės – kontrastinį dušą rekomenduojame kaip vieną iš efektyviausių priemonių.
- Nukreipkite į krūtinę šiltą vandens srovę ir pasilepinkite maždaug 20 sekundžių;
- Atsukite šaltą vandens srovę ir nukreipusi į krūtinę palaikyk taip pat maždaug 20 sekundžių;
- Kaitaliok temperatūrą bent 5 kartus kiekvienai krūtinei.
Temperatūrų kaita skatina raumenų susitraukinėjimą, taigi padeda palaikyti dailią krūtinės formą. Papildomas privalumas rytais – išsibudinsite gerokai greičiau, nei įprastai!

Vandens masažas krūtims

Pradėkite masažą būtent nuo vandens procedūrų.
- Maksimaliai padidinkite vandens srovę (vanduo turi būti šiek tiek vėsokas);
- Vandens srovę nukreipkite šiek tiek virš spenelio ir sukamuoju rankos judesiu masažuok krūtį 2-3 minutes;
- Tą patį atlikite ir su kita krūtimi;
- Procedūros pabaigoje galite atsukti keliais laipsniais karštesnį vandenį, o vandens srove pavedžiokite dekolte ir krūtinės sritį.
Toks krūtinės masažas tonizuoja krūties raumenis. Be to, jis veikia raminančiai, nuima įtampą prieš miegą, atpalaiduoja ir pakelia nuotaiką.

Taškinis krūties masažas

Ši procedūra kilusi iš Kinijos. Jos paslaptis paprasta: veikiant tam tikrus organizmo taškus, galima padidinti krūtinę. Deja, savarankiškai atlikti šį masažą vargu ar pavyks. Pirmiausia, tai padaryti bus sunku fiziškai, nes daugelis svarbių taškų išsidėstę nugaros dalyje. Antra – tai pavojinga, nes neteisingai paspaudusi tašką, gali pažeisti kurio nors organo veiklą, tad neverta rizikuoti savo sveikata. Norint sužinoti visas detales, būtina turėti specialų išsilavinimą.  Jeigu vis tik išstudijavai visus taškus ir nusprendei krūtų didinimo taškinį masažą atlikti namuose, atkreipk dėmesį į žemiau išvardintus patarimus ir, pasitelkusi į pagalbą draugę, pasinaudok jais.
- Procedūra atliekama su nykščiais. Spausti reikia ne visu pirštu, o tik piršto pagalvėle, tiksliai iš viršaus į apačią;
- Pirmieji taškai, kuriuos reikia spausti, išsidėstę ant kaklo. Jų yra aštuoni. Norint atlikti pilną masažo ciklą, per visus taškus būtina praeiti tris kartus, per dvi minutes kiekvieną spustelint po penkis kartus.
- Kitas taškas yra sprando srityje, toje vietoje, kur prasideda plaukų augimas. Šį tašką spausti reikia labai atsargiai. Spaudimo trukmė – 5-7 sekundės;
- Toliau pereinama prie pečių juostos taškų. Jų yra du ir išsidėstę jie tiesiog virš raktikaulio. Spausti juos reikia per du kartus. Spaudimo trukmė 5-7 sekundės, pertrauka tarp spaudimų – 20 sekundžių;
- Paskutiniai šeši taškai išsidėstę tarp menčių. Kiekvieno taško spaudimas trunka taip pat 5–7 sekundes.

Koreguojantis krūtinės masažas

Kitas etapas – koreguojantis masažas. Jo atlikimui reikės riebaus kremo, savo sudėtyje turinčio minkštinamųjų ir drėkinamųjų komponentų.
- Nedidelį kremo kiekį įtrinkite sukamaisiais rankos judesiais pagal laikrodžio rodyklę į pačią krūtį ir virš jos.
- Glostomuoju judesiu judėkite nuo spenelio link pečių;
- Tuomet pirštų galiukais atlikite „vystymo” judesį;
- Vienos rankos delnu suimkite krūtį, o kitos rankos pirštais lengvai stuksenkite į ją;
- Tą patį atlikite ir su kita krūtimi;
- Po to gali atlikti slystančius judesius nuo spenelio link krūties pagrindo. Judesys atliekamas dviem pirštais, pradedant nuo spenelio aureolės, pamažu judant aukštyn;
- Užbaikite masažą lengvais glostomaisiais judesiais.
Jei šią procedūrą atliks mylimas vyras, ji bus dar efektyvesnė, nes vien nuo jo prisilietimo kraujyje padidės moteriškųjų hormonų kiekis, o juk būtent jie įtakoja krūtinės dydį.
Vandens ir koreguojantį krūties masažą galite atlikti kada tik panorėjusi. Kuo daugiau seansų atliksi, tuo greičiau pasieksi teigiamą rezultatą.