krutu didinimas implantais

Moters krūtis, tai vienas seksualiausių dalykų moters kūne, kuris ne tik, kad kuria moters estetinį grožį ir patrauklumą, kelia moters pasitikėjimą savimi, bet ir sukelia didelį galvos skausmą didžiajai daliai moterų.

Norėdamos dailinti savo krūtis, moteris šiais laikais gali naudotis kvalifikuotomis krūtų didinimo chirurgų paslaugomis.

Krūtų implantai skiriasi ir savo forma.

Implantai gali būti kamuoliuko ar lašo formos.

Patartina atkreipti dėmesį į tai, jog lašo formos implantai atrodo natūraliausiai, tačiau yra vieni brangiausių rinkoje.

Visada konsultacijų metu kiekvienai pacientei yra individualiai parenkami jai labiausiai tinkantys implantai, yra aptariama operacija, pooperacinis periodas, aptariami galimi šalutiniai veiksniai, numatomas galutinis operacijos rezultatas, t.y. pooperacinis krūtų dydis ir forma, bei tai, koks turi būti rezultatas, kad moteris įgyvendintų savo svajonę.

Aptarkime rinkoje esančius krutų implantų tipus.

Plastinėje chirurgijoje yra naudojami trijų rūšių implantai:

1. Hidrogelio pripildyti implantai.
2. Silikono geliu pripildyti implantai;
3. Fiziologiniu tirpalu pripildyti implantai.

1. Netgi  1994 metais medicinos prekės gaminanti Prancūzijos kompanija „Arion Laboratoires” pristate naujo tipo krūtų implantus, pripildytus specialia medžiaga – hidrogeliu.

Hidrogeliu pripildyti implantų gamybai yra naudojamos natūralios kilmės medžiagos - elastinis hidrogelis. Savo sudėtimi (92 proc. pasūdyto vandens ir 8 proc. nekenksmingų polisacharidų) plastikos chirurgų teigimu, hidrogelio implantai yra visiškai nekenksmingi moters organizmui.  Tokie implantai jungia savyje geriausias anksčiau sukurtų implantų savybes: silikoninių implantų tikroviškumą ir fiziologinio vandens pripildytų implantų nekenksmingumą. Dėl kokių nors priežasčių, pavyzdžiui, patekus į avariją, hidrogelio implanto kapsulė plyšta, hidrogelis skyla į vandenį ir rezorbuojasi moters organizme. Tokių implantų privalumas - hidrogelio medžiagos klampumas ir elastingumas visiškai nesiskiria nuo natūralių krūtų. Labai svarbu ir tai, kad  hidrogelio implantai yra laidūs rentgeno spinduliams.

2. Silikono geliu pripildyti krūtų implantai atrodo labai natūraliai ir liečiant neatskrisite nuo natūralios krūtinės.

Nors ir labai džiugus šis  atradimas, bet silikoniniai implantai taip pat turi kelis trūkumus: silikonas nėra laidus rentgeno spinduliams, todėl po operacijos labai sunku atlikti profilaktinį krūtinės audinių patikrinimą - mamografiją, kuri padeda laiku diagnozuoti krūtų audinio patologinius, vėžinius pakitimus. Reikia tūrėti omenyje, silikonas yra organizmui „svetima” medžiaga, todėl yra galimybė atitinkamoms komplikacijoms, atmetimo reakcijai. Labai svarbu žinoti, kad plyšus silikono implantui reikalinga skubi krūtų operacija - implanto ir jo turinio - silikono gelio pašalinimas.

3. Fiziologiniu tirpalu pripildyti krūtų implantai - tai fiziologinio vandens pripildytas specialus implanto apvalkalas (steriliu sūriu vandeniu).

Pagrindinis vandens implantų privalumas, pabrėžiamas visų plastikos chirurgų – tokie implantai yra nekenksmingi organizmui, nes net plyšus implantų apvalkalui, vanduo patenka į organizmą, kur palaipsniui rezorbuojasi. Kaip visada yra vienas yra ir neigiama pusė,  fiziologinis krūtų implantas čiuopiant rankomis savo konsistencija toli gražu neprilygsta natūralios krūtinės jausmui, be to, implantas yra žymiai sunkesnis už tikrą krūtį , neturi natūralumo išvaizdos.

Prieš pradedant darbus, plastikos chirurgas įsivaizduoja idealų krūties modelį, kiek galima realiai išpildyti moters pageidavimus kiekvienu konkrečiu atveju, tačiau dažnai plastikos chirurgui tenka taisyti savo kolegos padarytas klaidas.

Mažos krūtys psichologiškai slegia moteris, ir esant galimybei, moterys nori didintis krūtines truputuką per daug, negu reikėtų, atsižvelgiant į kūno proporcijas.