krutu didinimas

Krūtų didinimo faktai:


  • Smulkios tekstūros krūtų implantai nesukelia krūtų odos raukšlėjimosi, kaip kad gali įvykti pasididinus krūtines su šiurkščios tekstūros implantais.

  • Smulkios tekstūros krūtų implantai turi žymiai mažesnę galimybę deformuotis, netolygiai pasiskirstyti implanto užpildui.

  • Krūtų implantai talpinami po krūties raumeniu sukelia didesnį pooperacinį gijimo skausmą, bet tai sumažina krūtų implanto kapsulės deformavimosi galimybę.

  • Po krūtinių didinimo operacijų infekcija ir kraujavimas yra labai retai, bet į tai reikia reaguoti laiku ir tinkamai.

  • Pasitaiko atveju, kad po krūtinių didinimo operacijos, yra būtina pakartotinė korekcinė operaciją, dėl iškilusių nesklandumų.

  • Visų geriausių rezultatų po krūtų didinimo operacijos pasiekia moterys, kurios turėjo psichologinių diskomforto problemų, dėl per mažų krūtinių.

Kas yra krūtų didinimo operacija?

Krūtinių didinimo operacija susideda iš silikono implanto įterpimo po krūtų riebaliniu audiniu, arba po krūties raumeniniu audiniu.

Kaip atliekami krūtų didinimo operacijos pjūviai?

Pjūviai krūtinėse gali būti atliekami įvairiose vietose: po krūtine, po speneliu, apie areolę, pažastyje.

Ploniausias randas lieka areolės srityje.

Kuo skiriasi krūtinių implantai pagal tekstūras?

Lygaus paviršiaus tekstūros krūtinių implantas yra naudojamas tada, kai implantai yra talpinami po krūtų riebaliniu audiniu, tokios tekstūros implantai sukuria natūralesnės krūtinės išvaizdą, bet gali išsaukti krūtinės odos susiraukšlėjimą, netolygų implanto pasiskirstymą krūtyje.

Tekstūruoto paviršiaus implantai paprastai yra statomi po krūties raumens audiniu, taip yra išgaunamas natūralios krūties įvaizdis, turi žymiai mažesnę tikimybę, kad implantas atsistos į netaisyklingą padėtį krūtyje.

Kokios yra galimos pozicijos krūtinių implantų krūtyje?

Lengviausias būdas patalpinti implantą į krūtinę, yra krūtų implanto talpinimas po krūties riebaliniu audiniu.

Sunkesnis ir skausmingesnis po operaciniu laikotarpiu implanto talpinimas po krūties raumeniniu audiniu.

Šis būdas yra patikimesnis, yra mažesnė riziką krūties implanto netaisyklingos padėties krūtyje, krūties odos susiraukšlėjimo, nenatūralios krūties formos susiformavimo.