Liemenėlės ir jų tipai:

Kiekviena moteris savo liemenukų garderobe turi turėti kasdieninių liemenukų kolekciją visai savaitei.

Jūs nesate vienintelė, kuri dėvi tą patį liemenuką keletą dienų iš eilės, daugelis iš mūsų taip darome, o darome negerai.

Kiekvienas liemenukas turi turėti išeiginę dieną. Kodėl? Nes liemenukas nuo kūno temperatūros pradeda išsitampyti, todėl liemenukui reikia laiko sugrįžimui į gamyklinę padėtį.

Kasdieniai liemenukai gali būti besiūliai, suformuoti lazeriniu būdu, bet svarbiausia, kad liemenukai būtų Jums patogūs.

Būtina atkreipti dėmesį į vasaros ir žiemos sezonus, ir liemenukus rinktis atsižvelgiant į tai. Vieni liemenukai yra su padeliais, kiti su pašiltinimais.

Kokios būna liemenėlės pagal kaušelius?

1. Liemenėlė su krūtinę pakeliančiais kaušeliais (angl. „push-up bra“) –

tai liemenėlė su išimamomis minkštomis pagalvėlėmis arba storesnį porolono ar silikono sluoksnį turintį liemenėlė, krūtinei suteikianti putlesnę formą.

Tokio tipo liemenėlės vizualiai padidina krūtinės apimtį, todėl labiausiai tinka moterims su nedidele arba vidutinio dydžio krūtine.

Krūtinę pakeliančios liemenėlės krūtinei suteikia gražią apvalią formą, todėl puikiai žiūrisi po įvairiais drabužiais.

Visos moterys yra susidūrusi su liemenėlių vienokiais ar kitokiais trūkumais.. vieną kartą krenta petnešėlės, kitą kartą - veržia, tai krūtinė lipa iš liemenėlės, atsikiša kaušeliai...

Liemenėlių problemos dažniausiai kankinančios mus?

 

Liemenėlių tipai, jų paskirtys:

Liemenėlė gali atlikti skirtingas funkcijas. Vienos jų pakelia krūtinę, kitos padidina tūrį, trečios mažina per dideles krūtis, ketvirtos sukurtos sportininkėms.

Liemenėlė moters spintoje neturėtų būti viena. Kiekvienai progai reikalinga skirtinga liemenėlė, tad moteris neturėtų taupyti šiam svarbiam drabužiui.

Tarp gausybės pavyzdžių nesunku susipainioti ir išsirinkti netinkamą liemenėlę. Daugelis moterų nė nežino, kam kai kurie liemenėlių tipai yra skirti.