krutinesdidinimas

Vyrai moteris myli ne už dideles krūtines, bet už kūno proporcijas, ir tam atvejui esu sumąsčiusi keletą gudrybių, kurios suveikia, kai noriu, kad bendra išvaizda būtų tobula. Einant į visuomenę tai padeda sužibėti.

Kaip visada,kyla klausimas:

Kaip padidinti krūtinę?

Spenelių tipai:

Kaip moterys turi skirtingų formų krūtines, lygiai taip pat moterys turi ir skirtingų formų spenelius, kurių padėtis krūties atžvilgiu yra skirtinga. Pagrinde galime apibrėžti tris

tipus spenelių padėties krūties ir korpuso atžvilgiu.

Pirmoji, kai speneliai yra lygiagretūs žemei, ir nukreipti į priekį.

Antroji, kai speneliai nukreipti į šonus. Tikėtina, kad turite didelį pilvą, arba jūsų krūtys iš prigimties yra su dideliu tarpu.

Trečioji, kai speneliai yra nukreipti į žemę. Dažnu atveju, tai yra požymis, kad krūtinės yra nukarusios.

Nusistatykite savo krūtinės formos tipą.


Jūsų natūrali krūtų forma turi įtakos, kaip liemenėlė guls ant jūsų krūtinės, ir ar gražiai atrodys jūsų krūtys. Teoriškai žiūrint, yra šeši krūtų formų tipai. Kai kurie krūtinių tipai bus Jums pažįstami ir

matyti, kai kurie yra labai reti, nematyti. Labai svarbu yra pažinti savo krūtinių formą ir atsižvelgti į ją.

Archajiško tipo krūtys:Archajisko tipo krutines

Šio tipo krūtinės yra laikomos kaip standartinės krūtinės. Krūtis yra pilna riebalinio audinio, siaurėjanti ir smailėjanti link spenelio. Tokio tipo krūtinės yra labiausiai paplitusios ir liemenėlių gamintojai

tokio tipo krūtines laiko standartu naujų liemenėlių projektavimui. Daugelis moterų su krūtų implantais, turi šią krūtų formą.

Atsakymas į klausymą, kaip nusistatyti savo krūtų formą:

Jeigu turite krūtinę su viršutiniu krūties pilnumu, Jūs turėtumėte kankintis su liemenėlėmis, kurios turi kaspinus ar pakietintas dalis viršutinėje liemenėlės dalyje. Kai kuriais atvejais, tai reiškia, kad Jūsų liemenėlė yra per maža. Būna ir taip, kad liemenėlės kaspinai ar pakietintos dalys vis tiek spaudžia krūtinę, nors ir liemenėlė yra žymiai didesnė, arba platesnė, negu Jūsų krūtinė.

Pilno uždengimo liemenėles pritaikyti tokio tipo krūtinėms beveik nėra jokių šansų.

Moterys, turinčios apatinio pilnumo krūtines, dažniausiai gali naudoti liemenėles su siaurėjančiu viršutiniu profiliu: Bravissimo’s Alana ir Dotty Spot or Freya’s Arabella.

Kita vertus, šioms moterims labiau tiktų liemenėlės, kurios krūtinės apačią pakelia labiau į kaušelio vidurį: Curvy Kate's Thrill Me ir Tease Me.

Krūtų forma pas kiekvieną moterį skiriasi, bet ją galima skirstyti bent jau į dvi pagrindines kategorijas.

Tos kategorijos būtų:

Krūtinės su pilnumu krūtinės viršutinėje dalyje.

Krūtinės su pilnumu krūtinės apatinėje dalyje.

Skausmingos ir tvinkčiojančios krūtys.

Pirmomis savaitėmis krūtys gali „pavesti“ – tampa skausmingos, tvinkčiojančios, karštos, kietos. Atlikti tyrimai Lietuvoje parodė, jog 33 proc. tradiciniuose stacionaruose gimdančių moterų patiria pritvinkusių, skausmingų krūtų laikotarpį. Naujagimiui palankiose ligoninėse gimdžiusios motinos taip pat patiria šią būseną, bet gerokai mažiau – tik 21proc. Taigi ir ši būsena dažniausiai susijusi su motinos priešgimdyminiu pasiruošimu šiai situacijai ir su medikų praktika gimdymo stacionare.

Visiškai išvengti krūtų brinkimo, atrodo, neįmanoma. Anot laktacijos tyrinėtojų, brinkimas irgi turi savo prasmę pieno gamybos vyksme. Reikėtų gerai suprasti, kas yra išbrinkusios krūtys, ir skirti jas nuo pilnų krūtų.

Krūtis yra vienintelis žmogaus organas, kuris pilnai susiformuoja tik po gimimo: kinta jos dydis, forma ir funkcija nuo pat gimimo iki senatvės. Todėl įvairiais moters gyvenimo tarpsniais prireikia skirtingų liemenėlių.

Specialistai neabejoja: tinkamai parinkta liemenėlė nėštumo ir žindymo metu moterims padeda jaustis geriau, o kartais – net išvengti nemalonių pojūčių ir negalavimų, tokio kaip pieno stazės, galinčios pereiti į mastitą.

Apie krūties anatomiją ir krūtis nėštumo metu.

Spenelių tipai

Kaip bebūtų, bet kaip ir vandens lašai yra skirtingi, tai ir krūties speneliai yra skirtingi. Ar žinojote, kad yra spenelių skirtumai pagal tipus  ir kategorijas, aureolės spalvą, spenelių dydį, susiraukšlėjimą?

Sužinokite, koks spenelių tipas Jums tinka labiausiai.

Nors mūsų visuomenė yra perpildyta erotikos, ir televizija bei žurnalai tiesiog dūsta nuo lengvos erotikos, ir apnuogintų krūtinių, bet taip niekas ir nesusimąsto, kokie būna speneliai, ir kuom jie skiriasi. Mūsų mamoms buvo neįprasta sėdėti su draugėmis ir šnekučiuotis be liemenėlės, ko pasekoje, jos tiesiog nelabai tėra mačiusios kitokius spenelius. Dėl tos priežasties, mamos dukroms negali paaiškinti, koks dukros spenelio tipas. Tai lyg tabu, apie kiurį yra nekalbama, bet verčia susidomėti prieš veidrodį.

Visada stebėdama erotiką televizoriuje, ar vartydama žymiausius erotikos žurnalus atkreipdavau dėmesį, kad mano aureolė yra didesnė ir tamsesnė negu kitų moterų. Ir niekada man nebūtų dėl to skaudėję galvos, kol nesusidūriau su paprasta bet sudėtinga situacija. Pagimdžiusi, norėjau pradėti žindyti savo mažylį, ir pabandžius nelabai man kas tepavyko. Seselė pažvelgusi į mano spenelius pasakė, Jūsų speneliai plokšti, ir tiesiog reikia pagalbos juos ištraukiant, kūdikis pats žindyti negali tokio spenelio. Tik po kažkurio laiko aš susimąsčiau ir supratau, kad trūkumas išprusimo, ir klaidingos informacijos interpretavimas, mane nubloškė į viduramžių supratimą. Filmuose moterų speneliai yra veikiami susijaudinimo ir šalčio, todėl jie yra sustandėję, o kasdienybėje yra viskas kiek kitaip.

 

Daugelis iš mūsų jaudinasi dėl savo krutų ir spenelių formos, todėl yra pravartu žinoti, kad atėjus laikui motinystei, visų formų krūtys ir spenelių formos yra tinkamos kūdikio maitinimui, tik tam reikia tinkamai pasiruošti. Esant poreikiui naudokite antspenius, ir spenelių siurbtukus.

Daugelis moterų nenorėtų sutikti ar pripažinti faktą, bet nėštumas keičia moters krūties formą visam gyvenimui. Moteris, kuri buvo nėščia ir maitino kūdikį, turės kitokią krūtinę, negu tūrėjo prieš nėštumą. Priežastis yra paprasta, moteris ruošiasi žindyti kūdikį, ko sekoje krūtyse renkasi papildomas riebalų sluoksnis, ir moters krūtinės dydis padidėja.

 Plačiau apie krūtines ir maitinimą krūtimis

Moterų nuolatinė savo krūtinių apžiūra, yra esminis ir vienintelis geriausias būdas aptikti ankstyvosios stadijos krūties vėžį. Pastebėjus krūtų pakitimus, galima atlikti tyrimus, ir daugelių atvejų visiškai išgydyti.

Žinoma, yra ir išimčių, bet didžioji daugumą krūties vėžio užuomazgų gali būti aptiktų ankstyvojoje stadijoje atliekant krūtų savityrą.

krūtinės ir jų forma

Bendrais bruožais mes pabandėme suklasifikuoti krūtis pagal formą į devynias krūtų klases.

Moterys turi įvairių formų krūtis.

Šešta, septinta klasės yra subkategorijos, Čia yra pateikiamos problemiškos krūtys su tam tikromis nestandartinėmis problemomis.

1.    Puiki krūtinė.
2.    Krūtinei trūksta apimties.
3.    Bręstanti krūtinė.
4.    Po gimdymo nusileidusios didelės krūtinės.
5.    Nusileidusios didelės krūtinės.
6.    Nusileidusios didelės krūtinės paveiktos amžiaus.
7.    Suspausta netaisyklinga krūtinė.
8.    Trūksta riebalinio audinio.
9.    Deformuotos formos krūtinė.

Krūties sandara

Krūtis– tai porinė moters kūno dalis, kurios pagrindinė biologinė funkcija – pieno gamyba (laktacija) ir kūdikio žindymas.

Krūtys yra krūtinės srityje, į abudu šonus nuo krūtinkaulio, krūtinės ląstos

paviršiuje. Krūtys būdingos tik moterims, ir jos susiformuoja paauglystėje. Forma ir dydis labai įvairūs, priklauso nuo moters amžiaus, fiziologinių ypatybių, rasės. Viena krūtis (dažniausiai kairioji)

šiek tiek didesnė už kitą, tarp krūtų yra duobutė – tarpkrūčio vaga). Krūties vidurinėje dalyje yra spenelis.

Lytinio suartėjimo metu prisilietimas prie krūties spenelio skatina lytinį susijaudinimą (taip pat ir vyrams), o žindant kūdikiui – pieno sekreciją (speneliuose atsiveria latakai iš pieno liaukų).

Spenelyje yra daug kraujagyslių ir nervinių galūnių, todėl jis yra erogeninė zona. Krūtis kaip erogeninė zona paprastai būna mažiau jautri nei spenelis.