krutinesdidinimas

Vyrai moteris myli ne už dideles krūtines, bet už kūno proporcijas, ir tam atvejui esu sumąsčiusi keletą gudrybių, kurios suveikia, kai noriu, kad bendra išvaizda būtų tobula. Einant į visuomenę tai padeda sužibėti.

Kaip visada,kyla klausimas:

Kaip padidinti krūtinę?

Jeigu esi simpatiška, moki bendrauti, turi gerą humoro jausmą, vyrams ta krūtinė - ne esmė. Esmė galbūt tiems, kurie nori pasipuikuoti savo pupa prieš aplinkinius.
Visos moterys pamąsto apie krūtų didinimą, imsiu didinti tuos apvalumus, o kai nusirengsiu, vyrui bus šokas, nusivils, kad jį apgavau. Moterys, jeigu tai ne vienadienis romanas, neskubėkite griūti į lovą, pabendraukite, pajuskite, ar vienas kitam patinkate. Jei jam malonu (ir tau, be abejo) bus laiką leisti su tavim, nuvažiuokite prie ežero pasideginti, paplaukioti. Per laiką jį pratink prie savo kūno, o ne drėbk liemenėlę su silikonais žemėn ir griūk ant jo.  Per laiką pateik save ir savo kūną išrinktajam. Jeigu vyras brandus ir  jam rūpi kiti dalykai, ne vien tik mintys, kaip įsiversti tave į lovą, atsiranda kitoks požiūris į moterį, kitoks vertinimas (ir labai daug priklauso nuo tavo pateikto tono). Leisk jam įsimylėti tave. O jeigu tai vienadienis romanas, tai būk rami, niekas nekreips dėmesio, į staiga sumažėjusią krūtinę. Pamatysi, jam tikrai nekils jokių įtarimų, kad grūdaisi į liemenėlę silikonines pagalvėles. Beje mielosios, vyrai apie sumanų drabužių pasirinkimą net nesuvokia. Vyras yra paprastas - jam gražu arba ne.  O kad krūtys kristų lauk, šiuo tekstu nemokysiu jūsų rengtis. Pabandysime suformuoti proporcijas, kai trūksta krūtinei apimties. Visų pirma, jeigu pažiūrėtume dar plačiau, tai visi moteriški gudravimai (ne tik krūtinės iškišimas) yra vyrų akims apdumti: aukštakulniai (kojos ilgesnės, eisena ir laikysena grakštesnė), raudonas lūpdažis (aistra, geidulingumas), kvepalai, plaukų permetimas, balso tembro nutaisymas, žvilgsnis, gestai... Jei imsi taip viskuo baisėtis, kaip čia nenatūralu, kaip čia vaidiname ir stengiamės, tai vyrų ir moterų pasaulis bei santykiai ims braškėti.

Moterims stengtis gražiai ir stilingai atrodyti, nepavirstant lėle ir preke, yra sveikintinas dalykas. Imkime ir aptarkime mažas mažos krūtinės didinimo gudrybes!

Krūtinės didinimo būdai:

Nuogutėliai pečiai

Ar pamąstėte, kodėl alaus šventėje Bavarijos merginos atrodo paprastai, bet patraukliai? Jos moka išryškinti krūtis. Palaidinė paraukta, nuleistais pečiais, o krūtinę pakelia ir įrėmina liemenė.  Galite rinktis ir kitokį pečių apnuoginimo būdą: palaidinę ar suknelę, užsegamą (užrišamą) ant sprando. Nugara uždara, ne nuoga. Priekis tuomet arba drapiruotas, arba nusėtas raukiniais. Po tokiu drabužiu sekitės liemenėlę be petnešėlių.

Raukiniai ir drapiruotės

Klostės, raukiniai, plisai, gėlės, kaspinai iškirptės srityje suteikia krūtinei trūkstamos apimties - tai vienas vizualių variantų, kaip padidinti krūtinę. Raukiniai geriausia, kad kristų horizontaliai, keliomis eilėmis.

Suknelės uždaras viršus

Laivelio tipo apykaklė, susagstoma palaidinė, golfas - visa tai padidina krūtinę. Jei eidama į vakarėlį apsimausite džinsus, avėsite aukštakulnius ir būsite užsivilkusi palaidinę uždaru kaklu su užrišama apykakle,tikrai atrodysite ir seksualiai, ir paslaptingai.

Džinsinė liemenė arba švarkas

Džinsas universalus, tiks prie šortų ir prie ilgos paplūdimio suknelės. Tiks džinsas su nutrintomis vietomis ar metalinėmis detalėmis.

Push-up liemenėlė

Tai puikus išradimas, kad drabužiai su iškirpte atrodytų gražiau. Silikoninės pagalvėlės suspaudžia, iškelia, suformuoja apvalumus.

Yra ir kita alternatyva - silikoniniai kaušeliai, kurie dedami tiesiai ant krūtinės. O kai kurie modeliai sugalvoja dar paprasčiau: tiesiog sustumtas į centrą krūtis apačioje suklijuoti lipnia juosta.

Kvadratinė dekoltė

Tai panašu į Bavarijos merginų nacionalinę aprangą, tik galite rinktis paprasto kirpimo suknelę ar palaidinę tokia iškirpte. Be paraukimų. Krūtinė iškyla, paplatėja, figūra atrodo proporcingesnė, moteris- geidžiamesnė.

Įvedame kontrastą

Galite derinti įvairias raštų variacijas: geometrinės figūros, žirneliai. Krūtinę padidinsite languotu audiniu. Labai sena taisyklė - juoda apačia ir baltas viršus. O jei palaidinė pasirinkta teisingai (žiūrėkite ankstesnius punktus), tuomet proporcijos bus išlaikytos idealiai!

Dryžiai

Horizontalūs dryželiai praplečia figūrą. Tai galima panaudoti, jei norite padidinti krūtinę. Todėl šios vasaros tendencija - marinistinis stilius, balti ir mėlyni horizontai, bus labai tinkamas aprangos variantas.

Kompaktinė pudra

Vizualiai pagilinti griovelį tarp krūtų galima bronzine pudra (arba kremu ir aliejais) su švytinčiomis detalėmis.

Nėriniuoti apatiniai

Su tokia liemenėle atrodysite ne tik geidulingiau, bet ir krūtinei suteiksite putlumo. Idealu - pagrindas su pakietinimu, o viršus nėriniuotas. Kaušelių forma turėtų būti įstrižai kirpta

Šalikas

Dėmesį sutelkti į viršutinę dalį ir drauge atrodyti stilingai bei madingai padės šalikas. Dabar madinga užsivynioti kaip aštuonetą (net vaikinai nešioja, gal taip krūtinės raumenis didina). Išties geras akcentas.

Karoliai ir vėriniai

Ilgi vėriniai, net kelios jų eilės ant kaklo pabrėš krūtinės iškilumus. Nusisek smulkią grandinėlę - atėjo metas stambiam grožiui!

.