Kaip bebūtų, bet kaip ir vandens lašai yra skirtingi, tai ir krūties speneliai yra skirtingi. Ar žinojote, kad yra spenelių skirtumai pagal tipus  ir kategorijas, aureolės spalvą, spenelių dydį, susiraukšlėjimą?

Sužinokite, koks spenelių tipas Jums tinka labiausiai.

Nors mūsų visuomenė yra perpildyta erotikos, ir televizija bei žurnalai tiesiog dūsta nuo lengvos erotikos, ir apnuogintų krūtinių, bet taip niekas ir nesusimąsto, kokie būna speneliai, ir kuom jie skiriasi. Mūsų mamoms buvo neįprasta sėdėti su draugėmis ir šnekučiuotis be liemenėlės, ko pasekoje, jos tiesiog nelabai tėra mačiusios kitokius spenelius. Dėl tos priežasties, mamos dukroms negali paaiškinti, koks dukros spenelio tipas. Tai lyg tabu, apie kiurį yra nekalbama, bet verčia susidomėti prieš veidrodį.

Visada stebėdama erotiką televizoriuje, ar vartydama žymiausius erotikos žurnalus atkreipdavau dėmesį, kad mano aureolė yra didesnė ir tamsesnė negu kitų moterų. Ir niekada man nebūtų dėl to skaudėję galvos, kol nesusidūriau su paprasta bet sudėtinga situacija. Pagimdžiusi, norėjau pradėti žindyti savo mažylį, ir pabandžius nelabai man kas tepavyko. Seselė pažvelgusi į mano spenelius pasakė, Jūsų speneliai plokšti, ir tiesiog reikia pagalbos juos ištraukiant, kūdikis pats žindyti negali tokio spenelio. Tik po kažkurio laiko aš susimąsčiau ir supratau, kad trūkumas išprusimo, ir klaidingos informacijos interpretavimas, mane nubloškė į viduramžių supratimą. Filmuose moterų speneliai yra veikiami susijaudinimo ir šalčio, todėl jie yra sustandėję, o kasdienybėje yra viskas kiek kitaip.

 

 

Normalūs speneliai:

Tokie speneliai yra išsikišę iš aureolės keletą milimetrų, bet susijaudinus ar veikiant temperatūrų pokyčiams, jie sustandėja ir padidėja.

Plokšti speneliai:

Plokšti speneliai yra glaudžiai prisiploję prie aureolės, ir beveik nėra išlindę. Stimuliuojant jie sustandės bet padidės nežymiai. Išimtis, kai moteris žindo kūdikį, tada plokšti speneliai virsta į „normalius“, nes kūdikis žindydamas juos „ištraukia“.

Putlūs speneliai:

Putlūs speneliai yra labai panašūs į plokščius spenelius, tik skiriasi tuo, kad aureolė yra labiau ant spenelio negu ant krūtinės.

Trumpi speneliai:

Spenelis forma yra identiškas normaliai speneliui, tačiau yra žymiai trumpesnis.

Ilgi speneliai:

Spenelis forma yra identiškas normaliam speneliui, tačiau ilgis yra daug didesnis.

Įtraukti speneliai:

Tai yra tokie speneliai, kurie atrodo tarsi įdubę. Jie susidaro paauglystėje, brendimo metu pieno liaukos neleidžia tinkamai išsitempti speneliui, todėl jis lieka deformuotas. Įtraukti speneliai atrodo įdumbantys į aureolę, ir yra panašus į plokščiuosius spenelius. Tokius spenelius galima „ištraukti“ naudojantis specialiomis pompelėmis, sekso žaisliukais, žindymu.

Yra trys kategorijos įtrauktų spenelių:

•    Pirmo lygio įtraukti speneliai:

šie speneliai gali būti lengvai „ištraukiami“ veikiant stimuliacijai, susijaudinimui ar temperatūrų svyravimui. Žindymui nėra jokių kliūčių.

•    Antro lygio įtraukti speneliai:

šie speneliai irgi gali būti „ištraukti“ kaip ir pirmos kategorijos apversti speneliai, tačiau jau palyginus sunkiau. Tokie speneliai labai greitai sulenda atgal į aureolę,

todėl gali iškilti žindymo problemų.

•    Trečio lygio įtraukti speneliai:

fiziškai tokių spenelių negalime „ištraukti“ ir nepadės jokios manipuliacijos. Įprastai reikia chirurgo įsikišimo. Nėra galimybės žindyti.

Vienašališkas įtraukti speneliai:

Tai tokie speneliai, kai vienas spenelis yra įtrauktas, o kitos krūties spenelis yra normalus.

Atlikti tyrimai rodo, kad beveik keturiasdešimt procentų moterų turi problemų su speneliais, kurie yra nenormalūs, įtraukti, ar kažkaip kitaip deformuoti, ir sukelia tam tikrų nepatogumų. Ir nesvarbu, kokie jūsų speneliai bebūtų, bet jeigu jau kažkas turėjo laimės juos pamatyti iš arti, manau, tikrai nesulauksite nusiskundimų.